Vítejte u RealQ

projektové společnosti zaměřené na mezinárodní obchod s výpočetní technikou a elektronikou. Vším co děláme se táhne jednoznačná snaha pro dosažení skutečné kvality, a to v každém směru.
...Real Quality in every way...

 

Představujeme RealQ s.r.o.

Po dlouhých letech získávání znalostí a zkušeností v dynamickém prostředí obchodu s výpočetní technikou, jsme se rozhodli je beze zbytku zužitkovat v novém typu společnosti a na jaře roku 2005 tak vzniká nový, ryze český podnik RealQ s.r.o.

 

Obor působení

Zaměřujeme se především na oblast mezinárodního obchodu s počítačovým a mobilním příslušenstvím. Specializujeme se zejména na produkty pro ukládání dat, nabíjení, audio/video a síťové adaptéry, převodníky mezi nejrůznějšími rozhraními, kabeláž a další související příslušenství.

 

Projekty

Od samého počátku se nazýváme projektovou společností a projekty jsou základními stavebními kameny naší firemní strategie. Vycházíme ze dvou úhlů pohledu na trh, kdy jedním úhlem pohledu je typ zákazníka a druhým kategorie produktů. Určité skupiny zákazníků nebo produktů vyžadují odlišný způsob přístupu a proto je řešíme jako samostatné projekty. Jsme přesvědčeni, že toto vnímání trhu je správná cesta ke společnému úspěchu na trhu.

 

Certifikáty

Naše společnost samozřejmě dbá na plnění veškerých bezpečnostních, technických, právních a ekologických norem platných v zemích Evropské unie. Všechny dodávané výrobky tedy byly CE a RoHS certifikovány v autorizovaných zkušebnách. V České republice jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pro zpětný odběr a využití odpadu z obalů a do kolektivního systému ASEKOL pro oddělený sběr a využití elektroodpadu.

 

. .

  certifikát ASEKOL   certifikát EKO-KOM

Naše zásady:

 

jdeme po kvalitě

Naší prioritou je důraz na maximální kvalitu nabízených produktů a zejména veškerých činností v naší společnosti.

 

jdeme po inovaci

Důsledně zohledňujeme dynamický vývoj trhu a nástup nejnovějších technologií v naší nabídce. Neustále vyhledáváme nové postupy v naší činnosti.

 

jdeme po ceně

Zásadně spolupracujeme s přímými výrobci a zaručujeme tak nejlepší možnou cenu nabízených produktů v souladu s jejich kvalitou a vlastnostmi.

 

pojďte s námi

Naše hlavní zásady kombinované s vlastní projektovou strategií nám umožňují prorazit i v současném silně konkurenčním prostředí a nabízet našim zákazníkům i dodavatelům opravdové partnerství založené na důvěře a oboustranně výhodné úspěšné spolupráci.